Odborníci na udržitelnost navštívili Amálii v rámci konference AquaConSoil

Přibližně dvacítka expertů na udržitelnost se 15. září 2023 zúčastnila půldenní exkurze na projektovou lokalitu Amálie, kde si prohlédli v doprovodu zástupců FŽP realizace opatření a technologie přispívajících k adaptaci krajiny na klimatickou změnu. 

Významná světová konference AquaConSoil se koná každé dva roky a letos ji hostila Česká zemědělská univerzita v Praze. Událost spojuje špičkové vědce, zástupce průmyslu a odborníky s rozhodovací pravomocí, aby se vzájemně vzdělávali, sdíleli zkušenosti a zapojovali se do udržitelného využívání a hospodaření s půdou, sedimenty a vodními zdroji.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.